Informace ohledně zelené kávy napsané:

ZDRAVOTNÍ VLASTNOSTI

Bezpečnost zelené kávy

Dobrý doplněk pro hubnutí by měl přiměřeně snížit váhu a starat se o obecné blaho. Dodatek zelené kávy Plus je testován, přírodní produkt, přátelské pro Váš organismus a stimuluje proces hubnutí.

Zelená káva není z ničeho jiného než ze zelených kávových zrn, které jsou dodávány v množství asi 110 litrů za rok. Rozdíl je v tom, že fazole zelené kávy se praží. Způsob pražení dodává aroma, ale také snižuje množství nejvíce cenných látek, jako je například kyselina chlorogenová, která má redukční a zdravé vlastnosti.

Přispívá ke snížení tukové tkáně v těle o 15 až 30%

Podle japonských vědců míchání kyseliny chlorogenové s kofeinem viditelně snižuje hladinu glukózy z potravy na absorpci a snižuje šance na ukládání absorbovanou glukózu jako tuku uvnitř těla. Tento lékařský nález zelené kávy je považován za jeden z nejúčinnějších přípravky na hubnutí - první, kdo oznámil tuto novinku byl dr Joe Vinson, chemik z University of Scranton v Pensylvánii. Vědci silně naznačují, že systémové použití zelené kávy může snížit množství tukové tkáně v těle o 15 až 30%.

Působí proti rozvoji nádorových forem a proces stárnutí těla

Zelená kávová zrna obsahují velké množství kyseliny chlorogenové (ACG), což je přirozený polyfenolů se silnými antioxidačními vlastnostmi. Působí proti rozvoji nádorových forem a procesy stárnutí těla. Zelená káva má třikrát více silnější antioxidační vlastnosti než zelený čaj.

Působí proti bakteriím a plísním

Kyselina chlorogenová snižuje vstřebávání cukru v gastrointestinálním traktu. Díky tomuto organismu, může využít své uložené látky aktivněji. Také to zvyšuje citlivost neuronů na inzulínu. Má vlastnosti proti bakteriím, virům a plísním.

Působí proti zánětu a aterosklerózy

Doplněk obsahuje také kyselinu kávovou. Působí proti zánětu a aterosklerózy. Také je antioxidant. Použití zelené kávy snižuje riziko vzniku diabetu typu II, příznivě ovlivňuje ledviny,pomáhá mužům od žlučových kamenů a podporuje látkovou výměnu. Také pozitivně ovlivňují duševní procesy, paměť a koncentrace schopnosti

VLASTNOSTI POUŽIVÁNÍ ZELENÉ KÁVY

Kateřina z Markvartice

Začala jsem,když moje váha byla 94 kg. Jsem 174cm vysoká. Nebudu říkat,že hubnutí trvalo měsíc. Bylo to trochu delší než jeden rok. Rozdíl je mimořádný. Používám zelenou kávu pravidelně a přestal jsem si kávu sladit. Normálně jím+menší večeře a další bílkovinné výrobky a začala jsem SPORTOVAT. Běžím 2 km každý den. Bobuji za své zdraví a vzhled,protože to za to stojí dělat. Můj cíl je 62 kg ,takže budu v boji pokračovat !!!

Další výsledky

Poslední hodnocení

Doporučuji Green Coffee plus stravu a cvičení jako doplnění. Nejedná se o žádné magické pilulky, které pracují po jídle když sním 4 koblihy a vypiji Kolu. Při omezení stravy tento produkt je užitečný, ale většinou je to jen na vás. Jsem nervózní, když jsem četl, že někdo používal s doplňky a nemůže zhubnout. Pokud chcete zhubnout pomocí věcí, jako jsou tyto, místo zavádění dalších změn, dobře, moje gratulace pro takové hlouposti.

MarieJung05 Sept 2014

Také jsem koupil tento doplněk zelenou kávu a líbí se mi to. Teď hubnu bez stresu, bez spěchu, pomaleji, ale s efekty. Trpěl jsem jo-jo efektem tolikrát, že jsem opravdu neměl pocit, že to zažívá další. Na čem záleží je hubnutí bez jo-jo efektu. To je pro mě základem.

ValerieHladkáJan 13, 2014
Další Názory