Informace ohledně zelené kávy napsané:

NÁZORY

Pokud se chcete podělit o své názory na zelenou kávu. Nečekejte, připojte vaši recenzi.

Doporučuji zelenou kávu plus se zdravou stravou a cvičením jako doplněk. Nejedná se o žádné magické pilulky, které pracují po jídle,když sníte4 koblihy, vypijete kolu a pak sníte francouzské hranolky. Při omezení stravy je tento produkt je užitečné, ale většinou je to na vás. Jsem nervózní, když jsem četl, že jeden je s doplňky a nemůže zhubnout. Pokud chcete zhubnout pomocí věci, jako jsou tyto, místo zavádění dalších změn, dobře, máte moji gratulaci za takové hlouposti.

REAKCE

Také jsem koupil tento doplněk s zelené kávy a líbí se mi to. Teď jsem hubnu beze stresu, beze spěchu, pomaleji, ale s efekty. Trpěl jsem jo-jo efektu tolikrát, že jsem opravdu nemají pocit, že zažívá další.Na čem záleží je hubnutí bez jo-jo efektu. To je základem pro mě v hubnutí.

REAKCE

Já používám zelené kávy a asi rok. Po použití prvních dvou paketů Ztratil jsem 8 kg, pak po dalším paketu to bylo jen 3 kg. Pak jsem měl pauzu tři měsíce, protože jsem měl problémy s mým manželem. Ukázalo se, že jsme se rozvádí a za tu dobu jsem jedla spoustu bonbónů, čokolády. Soudě podle mých šatů, musím si dát na váhu hodně pozor, ale já jsem se ještě nekontrolovala na váze.Teď to jsou dva měsíce a já jsem ztratil 7kg.

REAKCE

Po nějakou dobu jsem četl hodně o zelené kávě a byl jsem opravdu velmi skeptický ohledně této záležitosti, a to zejména, že jsem četl recenze, že je to plýtvání penězi a nefunguje. Nicméně, jsem vzal riziko a pokusil. Beru dvě tablety před hlavním jídlem. Včera jsem ho snědl před večeří a pak jsem neměl jíst večeři, dokonce jsem si nemyslel o jídlu. Stejně jako teď, jsem velmi rád, protože až do teď každá strava byla nepřetržitá bitva s obsazením s hladem a bojem. Nechci, abych byl příliš nadšený, jak to může být jen dočasně vidět, ale doufám, že tentokrát budu moci ztratit nějakou váhu zdravým způsobem.

REAKCE

Začínám s to dnes ... Uvidíme, co to udělá :)

REAKCE

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Votre adresse électronique ne sera pas publiée. Les espaces pour les informations exigées sont marqués avec le signe *