Informace ohledně zelené kávy napsané:

Résultats

Kateřina z Markvartice

Začala jsem, když moje váha byla 94 kg. Jsem 174cm vysoká. Nebudu říkat,že hubnutí trvalo měsíc. Bylo to trochu delší než jeden rok. Rozdíl je mimořádný. Používám zelenou kávu pravidelně a přestal jsem si kávu sladit. Normálně jím menší večeře a další bílkovinné výrobky a začala jsem SPORTOVAT. Běžím 2 km každý den. Bobuji za své zdraví a vzhled,protože to za to stojí dělat. Můj cíl je 62 kg ,takže budu v boji pokračovat !!!

Esperanza de Aubervilliers

84 kg pro mnoho lidí je to tragédie. Pro mě to bylo také. Za prvé, bylo to takhle, protože jsem vysoká žena. Se svou výškou - 160cm, 84 kg vážím je opravdu hodně ... Cítila jsem se jako malý, kulatý barel. Kromě toho se mnou bylo také zacházeno tímto způsobem. Pokud si vzpomínám, střední škola a výuka tělesné výchovy mám v paměti vyryté dvě dívky za pokřikování na spoluhráče v jejich týmech. Vždy jsem byla vybrána jako poslední. Už když jsem tu, neexistuje lepší volba ...

Musím se přiznat, že jsem nikdy neměla stížnost k mým přátelům. Malý, těžkopádný, pomalý. Ztrácí ve mne důvěru, samozřejmě, jsem se snažila ztratit nějakou váhu. Nicméně, já nejsem člověk s dost silnou vůli na to říct ne tučnému masu a sladkosti. Po dvou dnech diety a ranní běhání jsem skončila v posteli, držela televizní dálkové ovládání a velkou krabici čokolády a zmrzliny. To byl můj život, dokud jsem se v průběhu mých studií nesetkal Kasie. Jakmile jsem zjistila, že její otec měl dlouhou dietu, okamžitě jsem ji požádala, aby mi o tom pověděl. Tak vlastně můj příběh se zelenou kávou začal! Musím přiznat, že až do teď jsem neslyšel o skvělých vlastnostech zelené kávy zcela nikdy! A teď? Jsem živoucí příklad, že zelená káva může udělat zázraky. 10 kg je opravdu hodně. Alespoň pro mě.

Vítězslav z Velemín

Já používám zelenou kávu asi 1,5l týdne a ztratila jsme už 5 kg. Jak úžasné! Nemám pocit, že jím méně. Dokonce jsem začala přemýšlet, jestli je to normální. Kromě toho jsem si všimla, že jsem začala pít více (ne alkohol), pouze šťávy nebo vodu. Osobně chci ztratit asi 8 kg

Veronika z Praha

O tomto jsem snila jako dítě po dobu 2 let. Když jsem otěhotněla, začala jsem získávat na váze neuvěřitelně rychle. Doufala jsem, že po porodu budu mít svou postavu zpět. Získala jsem 9kg a cítil jsem se hrozně,hlavně uvnitř mého těla. Vyhnula se pohledům do zrcadla. Neměl jsem čas na cvičení, péče o mého syna vyžadovala celou mou energii. Kromě toho, nikdy jsem neměla silnou vůli - nemohla jsem říct ne mým bonbónům nebo mým oblíbeným špagetám. Moje sestra, která začala studovat nauka o správné, vhodné výživě zdravých i nemocných lidí mi řekla o vlastnostech zelené kávy. Ona mě přesvědčila ,že mám jít do zelené kávy Plus. Po prvním měsíci používání jsem už skoro vešla do oblečení, které jsem nosila před těhotenstvím. Byl to skutečný šok. Po třech měsících léčby jsem vážila méně než před těhotenstvím! Ztratil jsem 12 kg. Je to pro mě těžké popsat, jak jsem šťastná, protože jsem dokončila používání zelené kávy. Cítím se opět atraktivní, mám pocit, že můj manžel má rád mé tělo, kromě toho, mám způsob, jak dostat více energie. Je to, jako kdyby někdo otočil čas. Tento přípravek jednoduše změnil můj život.